Orkan Sątopy Samulewo - strona nieoficjalna

Herb
  • Orkan, huragan, wiatr o sile 12 stopni w skali Beauforta. Również gwałtowny, wirowy sztorm tropikalny o dużej sile niszczącej!

Orkan Sątopy - Pegaz Piecki 1:1

• autor: Fat4lity, 2011-10-29 19:30

Pechowy remis.

Kolejne dobre spotkanie Orkanu, nie można mieć naszym zawodnikom wiele do zarzucenia. Spotkanie z Pieckami wyglądało przez długi okres czasu jednostronnie, tylko przez brak zgrania przegraliśmy ten mecz. W 1 połowie gola nie było choć Orkanowi nadarzały się liczne sytuacje, które konsekwentnie drużyna z Piecek broniła. Obrona też grała przyzwoicie. W drugiej połowie zdarzyło się coś rzadko spotykanego, a mianowicie 2 karne pod rząd dla naszej drużyny. Niestety pierwszego zmarnował Irek Zapała, lecz drugiego trafił niezawodny Czarek Krysiński. W tym momencie prowadziliśmy, a mimo to dalej nasza drużyna napierała na bramkę rywala . Później jednak musieliśmy pożegnać się z radością, ponieważ nieporozumienie obrońcy z bramkarzem wykorzystał zawodnik rywali. Nie możemy mimo wszystko narzekać na naszą drużynę dlatego, że gra z meczu na mecz coraz lepiej i daje rade zdobywając kolejne cenne punkty. !

Gratulacje!
Orkan na zawsze ; )

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.